Türk Telekom Medya Merkezi

Yerli ve milli çözümlerini Hollanda’da görücüye çıkardı
13 Şubat 2019

Yerli ve milli çözümlerini Hollanda’da görücüye çıkardı

Türk Telekom iştiraki İnnova, yüzde 100 yerli mühendislikle ve “uçtan uca çözüm” yaklaşımı ile geliştirdiği yenilikçi donanım, yazılım, içerik yönetimi çözümlerini, Amsterdam'da düzenlenen ISE Fuarı’nda tanıttı

 

Sistem entegrasyonu alanında Avrupa’nın en büyük fuar ve zirve organizasyonu olan etkinlikte İnnova standında sergilenen yenilikçi çözümler katılımcıların büyük ilgisini çekti. İnnova, yüzde 100 yerli mühendislikle geliştirdiği yenilikçi ürün ve çözümleri dünyanın ilgisine sunmaya devam ediyor. İnnova, “uçtan uca çözüm” yaklaşımı ile geliştirdiği ve Kiosk Innova markası ile sunduğu yazılım, donanım ürünleri ile servis süreçlerini içeren yenilikçi çözümlerini, Amsterdam'da düzenlenen ISE Fuarı’nda tanıttı. Sistem entegrasyonu alanında Avrupa’nın en büyük fuar ve zirve organizasyonu olan ve 5-8 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenen etkinlikte İnnova standında sergilenen Digital Signage yazılımı DS Suit’in DS Analytics uygulaması da katılımcıların büyük ilgisini çekti. İnnova DS Suit ürünü, kurumların ve markaların reklam, duyuru, bilgilendirme ve yönlendirme amaçlı içeriklerini, tek merkezden yöneterek mekân ve ihtiyaca göre özelleştirebilmelerini sağlıyor. İnnova’nın DS Suit çözümü için geliştirdiği kapsamlı eklenti paketi DS Analytics ise ekran karşısındaki kişilere ortamdan alınan sıcaklık, nem, ışık koşullarına ve hava durumu verilerine göre farklı içeriklerin sunulabilmesini sağlıyor.

 

İnnova, Türkiye’de geliştirdiği çözümleri dünyaya ihraç ediyor

 

İnnova Self Servis ve Otomasyon Çözümleri Direktörü Ahmet Kebabçıoğlu, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:  “Türk Telekom iştiraki İnnova olarak, 1400 kişilik uzman kadromuzla yerli mühendislik ürünü çözümler geliştiriyoruz. Birçok alanda olduğu gibi akıllı çözümler tarafında da Kiosk Innova markamızla sunduğumuz Digital Signage sistemleri için donanım, yazılım, içerik yönetimi ürün ve servislerimizle sektörümüze öncülük ediyoruz. Türkiye’de geliştirdiğimiz ürünleri tüm dünyaya ihraç etmeyi hedefliyoruz. Kiosk Innova’nın yenilikçi DS Suit ve DS Analytics çözümlerini, bu alanda Avrupa’nın en önemli organizasyonu olan ISE Fuarı’nda sergiledik. Standımız ve sergilediğimiz yenilikçi çözümlerin, katılımcıların büyük ilgisiyle karşılaşmış olmasından büyük bir mutluluk duyuyoruz.”

 

Ekran karşısındaki hedef kitleye özel, kişiselleştirilmiş içerik yayını

 

Platform bağımsız bir yazılım çözümü olan DS Suit, web tabanlı yapısıyla bulut veya atanmış sunucu ortamlarında kullanılabiliyor. Ekranların uzaktan kolayca yönetilmesini sağlayan DS Suit, sensör ve kamera entegrasyonu ile izleyici profiline göre yayın olanağı da sunuyor. DS Suit çözümü sayesinde kurumlar ve markalar mesajlarını hedef kitlelerine, doğru zamanda, doğru içerik ile etkili bir şekilde iletebiliyor. Digital signage sistemlerine yönelik yayın yönetimi, yayın planlama ve içerik tasarımı desteği de sunan İnnova, böylece kurumların içeriklerini en doğru biçimde tasarlayıp yönetebilmelerini sağlıyor. Oda rezervasyon uygulamalarına entegre olarak çalışan DS Suit Toplantı Odası çözümü ürünü ise, toplantı zamanlama, konu ve katılımcı bilgileri ile raporlama özellikleri sayesinde toplantı odalarının verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.

 

DS Analytics ile Digital Signage yayınları ortama ve izleyiciye göre şekilleniyor

 

DS Analytics ile kurumlar, yayın yaptıkları lokasyonlardaki müşteri profilini analiz edebiliyor, en çok izlenen içerikler, izleme süreleri gibi verileri içeren detaylı değerlendirme ve raporlamalar yapabiliyor. Kurumlara, müşteri ilgisine göre ürün bazında sağlıklı veriler elde etme imkânı sunan DS Analytics, etkin satış ve pazarlama planlaması için katkı sağlıyor.

Diğer Basın Bültenleri ve Görseller