Türk Telekom Medya Merkezi

Türk Telekom'un e-cüzdan uygulaması Pokus'tan ‘Ekspres Hesap’ özelliği
08 Ocak 2023

Türk Telekom'un e-cüzdan uygulaması Pokus'tan ‘Ekspres Hesap’ özelliği

Türk Telekom, e-cüzdan uygulaması Pokus ile elektronik ödeme çözümlerine ‘Ekspres Hesap’ özelliğini ekledi. Bu yeni özellikle Türk Telekom müşterileri, Pokus hesaplarına bakiye yükleyebiliyor ve acil ihtiyaçlarını bu bakiye üzerinden karşılayabiliyorlar. ‘Ekspres Hesap’ özelliği sayesinde Pokus Kart’a mobil ödeme limitleri dahilinde yükleme yapabilecek kullanıcılar, en yakın hesap kesim tarihli fatura döneminde harcamalarını kolayca ödeyebilecekler.

 

Türkiye’nin dijital dönüşümünün lideri Türk Telekom, e-cüzdan uygulaması Pokus ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Pokus ile ‘Ekspres Hesap’ avantajını hayata geçiren Türk Telekom, müşterilerinin anlık ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor. Türk Telekom mobil müşterileri, ‘Ekspres Hesap’ yeniliğiyle Pokus Kart’larına bakiye yükleyip kullanabiliyorlar.

 

 

Pokus’la ‘Ekspres Hesap’ dönemi başlıyor

 

Hatları mobil ödemeye açık olan Türk Telekom müşterileri, ‘Ekspres Hesap’la Pokus Kartlarına yükleyecekleri bakiyeyi günlük harcamalarında kullanabilecekler. Yapacakları bu harcamaları bir sonraki fatura döneminde ödeyecek olan müşteriler, ana sayfadaki “+” butonuna basarak Ekspres Hesap’tan yararlanabilecekler. Türk Telekom müşterileri Ekspres Hesap’la Pokus Kartlarına, mobil ödeme limitleri dahilinde yükleme yapabilecekler.

 

‘Ekspres Hesap’ avantajlarından yararlanmak isteyen Türk Telekom faturalı ve faturasız mobil müşterileri, MOBILODEME KAYIT yazıp 5555'e kısa mesaj atarak, Mobil Online İşlemler uygulaması üzerinden ya da 444 11 15'i arayarak hatlarını kolayca mobil ödemeye açtırabiliyorlar.
Pokus'un kampanyalarına https://pokus.com.tr/tum-kampanyalar sayfasından ulaşılabiliyor ve 444 72 79 no’lu Pokus Müşteri Hizmetleri’nden veya pokus.com.tr adresinden detaylı bilgi alınabiliyor.

Basın Kiti

Basın Kitini İndir
Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
08 Ocak 2023

Türk Telekom’dan girişim ekosistemine Silikon Vadisi’nden destek

Türk Telekom, girişim ekosistemini, teknoloji ve inovasyonun kalbinin attığı Silikon Vadisi’ndeki TT ...

Devamını Oku
08 Ocak 2023

TT Ventures ile girişimleri dünyaya açan bir köprü olacağız

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES’te girişimcilik ekos ...

Devamını Oku