Türk Telekom Medya Merkezi

Türk Telekom Selfy’yle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde festival coşkusu başlıyor
30 Ekim 2022

Türk Telekom Selfy’yle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde festival coşkusu başlıyor

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, özgür ve keyifli dünyasının coşkusunu üniversite kampüslerine taşıyor. “Selfy Kampüste” konseptiyle, 1 Kasım’da Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde; konserler, oyun turnuvaları ve birbirinden renkli aktiviteler düzenlenecek. “Selfy Kampüste” konsepti Sıtkı Koçman Üniversitesi’yle birlikte toplamda 5 üniversitede 300 bine yakın öğrenciyle buluşacak.

 

 

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, “Selfy Kampüste” etkinliklerini 1 Kasım tarihinde Muğla’da başlatıyor. “Selfy Kampüste” konseptiyle Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğrenci Toplulukları Merkezi’nde gerçekleşecek etkinliklerle gençler festival coşkusu yaşayacak.

 

Konserler, oyun turnuvaları ve keyifli sohbetler…

 

“Selfy Kampüste” konsepti kapsamında yapılacak etkinlikler ile öğrenciler Selfy dünyasının sunduğu eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaracak. Etkinlik ana sahnesinde Muud kareoke gibi gün boyu devam edecek yarışmalar düzenlenecek. Alışverişten oyuna her yerde ödeme yapabilme ve 7/24 para transferi imkânı sağlayan Pokus’un standı da Selfyfest’te yer alacak.

 

Etkinlik kapsamında müzik grubu Kolpa konser verecek. Tivibu Spor’un ekran yüzleri Erman Özgür, Elvir Baliç ve Erkut Öztürk Süper Lig Konseyi adı altında sohbetler gerçekleştirecek. Türk Telekom’un oyunculara fırsatlar sunan markası GAMEON standında ise FIFA 23 Gameon Champs turnuvası düzenlenecek.

Basın Kiti

Basın Kitini İndir
Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
30 Ekim 2022

Türk Telekom Selfy’yle festival coşkusu Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, özgür ve keyifli dünyasının coşkusunu üniversite kampüslerind ...

Devamını Oku
30 Ekim 2022

Türk Telekom’dan Dünya WiFi Günü’nde 81 ilde ücretsiz internet

Türk Telekom güçlü altyapısı ve WiFi alanındaki tecrübesiyle, dünyanın en yoğun havalimanlarından İs ...

Devamını Oku