Türk Telekom Medya Merkezi

Türk Telekom Selfy’yle festival coşkusu Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde
05 Kasım 2022

Türk Telekom Selfy’yle festival coşkusu Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, özgür ve keyifli dünyasının coşkusunu üniversite kampüslerinde sürdürüyor. “Selfy Kampüste” konseptiyle, 7 Kasım’da Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde; konserler, oyun turnuvaları ve birbirinden renkli aktiviteler düzenleyecek. “Selfy Kampüste” konsepti Anadolu Üniversitesi’yle birlikte toplamda 5 üniversitede 300 bine yakın öğrenciyle buluşacak.

 

 

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, “Selfy Kampüste” etkinliklerini 7 Kasım tarihinde Eskişehir’de düzenleyecek. “Selfy Kampüste” konseptiyle Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Öğrenci Merkezi’nde gerçekleşecek etkinliklerle gençler festival coşkusu yaşayacak.

 

Konserler, oyun turnuvaları ve keyifli sohbetler…

 

“Selfy Kampüste” konsepti kapsamında yapılacak etkinlikler ile öğrenciler Selfy dünyasının sunduğu eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaracak. Etkinlik ana sahnesinde Muud kareoke gibi gün boyu devam edecek yarışmalar düzenlenecek. Alışverişten oyuna her yerde ödeme yapabilme ve 7/24 para transferi imkânı sağlayan Pokus’un standı da Selfyfest’te yer alacak.

 

Etkinlik kapsamında müzik grubu Kolpa konser verecek. Türk Telekom’un oyunculara fırsatlar sunan markası GAMEON standında ise FIFA 23 Gameon Champs turnuvası düzenlenecek.

Basın Kiti

Basın Kitini İndir
Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
05 Kasım 2022

Türk Telekom Selfy’yle festival coşkusu Dokuz Eylül Üniversitesi’nde

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, özgür ve keyifli dünyasının coşkusunu üniversite kampüslerind ...

Devamını Oku
05 Kasım 2022

Türk Telekom Selfy’yle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde festival coşkusu başlıyor

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, özgür ve keyifli dünyasının coşkusunu üniversite kampüslerine ...

Devamını Oku