Türk Telekom Medya Merkezi

‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ Gaziantep’te gerçekleşecek
17 Ocak 2023

‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ Gaziantep’te gerçekleşecek

Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’nın dördüncüsü, Türkiye’nin dijital dönüşümünün lideri Türk Telekom’un destekleriyle, 19 Ocak’ta Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi’nde gerçekleşecek. Teknoloji üretenleri ve kullananları bir araya getirmeyi amaçlayan ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’nda, yatırım ve girişim ekosistemi masaya yatırılacak. Gaziantep’in öne çıkan markaları, başarı hikayelerini paylaşırken, şirketler arası görüşmelerde iş dünyasındaki fırsatlar ele alınacak.

 

Türk Telekom’un desteğiyle ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ 19 Ocak’ta Gaziantep’te gerçekleşecek. ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ ile teknoloji üretenler ve kullananların bir araya getirilerek, Anadolu’da ‘Dijital Türkiye’ için ekonomik farkındalığın artırılması hedefleniyor. Etkinlik kapsamında katılımcılar, Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi’nde bir araya gelecek.

 

Bölgeler arası farklılığı en aza indirmeyi, üretenleri geleceğe hazırlamayı, start-up ve girişimcilik kültürünün gelişimine katkı sunmayı amaçlayan etkinliğin ilk bölümünde “Dijital Dönüşüm Bugün Başlamadı, Yarın Bitmeyecek” başlıklı bir oturum düzenlenecek. Ardından gerçekleştirilecek ‘İş Dünyası Liderlerinden Teknoloji Dönüşüm Deneyimleri” isimli panelde bölge ekonomisinin başlıca markaları, başarı hikâyelerini katılımcılarla paylaşacak.

 

Toplantının ikinci bölümünde ise ‘Girişim Ekosistemi Görüşmeleri’ adı altında ‘Akıllı Ulaşım ve Üretim’, ‘IoT & Dijital Dönüşüm’, ‘Siber Güvenlik’, ‘Bulut Bilişim ve Dijital İş Uygulamaları’ ile ‘Yapay Zekâ’ başlıklarında 5 ayrı oturumda firmalar arası görüşmeler yapılacak.

 

Yerli, milli, verimli ve sürdürülebilir bir sektör inşa etme misyonuyla faaliyetlerini sürdüren ICT Medya Yayın Grubu tarafından hayata geçirilen ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’, Türk Telekom’un destekleriyle Çanakkale, Konya ve Samsun’un ardından şimdi de Gaziantep’te gerçekleştiriliyor.

Basın Kiti

Basın Kitini İndir
Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
17 Ocak 2023

Yaraları birlikte saracağız

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, “Türk Telekom olarak, afetin ilk anından itibaren iletişimi tesis etm ...

Devamını Oku
17 Ocak 2023

Az gören çocukların sınıf içi eğitimlerine yenilikçi çözüm: Türk Telekom ‘TahtApp’

Türk Telekom, teknolojinin ve dijitalleşmenin sunduğu imkânları, toplumun tüm kademelerinde fırsat e ...

Devamını Oku