Türk Telekom Medya Merkezi

Selfy Fest’17’de Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gripin ile coştu
19 Mayıs 2017

Selfy Fest’17’de Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gripin ile coştu

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, Türkiye’nin dört bir yanında üniversitelerde düzenlediği Selfy Fest’17’nin Çanakkale durağında gençleri Gripin ile coşturdu.

 

18 Mayıs’ta Çanakkale Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaran gençler, pek çok ödülün de sahibi oldu. Festivalde düzenlenen Survivor parkuru yarışması öğrencilerden yoğun ilgi gördü.  Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, sunduğu keyifli ve özgür dünyanın coşkusunu Selfy Fest’17 ile 18 Mayıs Perşembe günü Çanakkale Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ne taşıdı. “#kurallarısenkoy” mottosuyla gerçekleşen etkinlikte, Survivor parkurundan karaokeye kadar birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelerle gençler doyasıya eğlendi. Sufle Grubu’nun ardından ünlü pop-rock müzik grubu Gripin ise Türk Telekom Müzik sahnesinde gençleri doyasıya coşturdu. Ayrıca gençler, festivalde yer alan Survivor parkurunda birbiriyle yarışmanın tadını çıkardılar. Yarışmada birinci olan genç ise Survivor finalini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde canlı olarak izleme fırsatı yakaladı. Festival boyunca Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaran gençler, basketbol ve araba yarışları ile turnuvalarda eğlendiler. Ayrıca Dance Hero oyunu ve karaoke sahnesinde performanslarını ortaya koyarak dansın ve müziğin tadını doyasıya çıkardılar.

 

Ana Sahnedeki “Youtube Muhabbetleri” büyük ilgi gördü

 

Festival kapsamında Youtube’da geniş hayran kitlesine sahip olan Sokak Röportajları kanalının sunucularıyla birlikte, ana sahnede “Youtube Muhabbetleri” gerçekleştirildi. Söyleşinin Youtuber konukları Tepkikolik ve Ezgi’nin Kanalı oldu. Yapılan söyleşiler pazar günü gençler tarafından büyük ilgi gören youtube kanalı “Sokak Röportajları”nda yayınlanacak. Selfy Fest’17’nin son durağı Kayseri olacak Selfy; Eskişehir, Isparta, Aydın, Antalya ve Çanakkale’den sonra 23 Mayıs’ta Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde gençlerle buluşmaya devam edecek.

Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
19 Mayıs 2017

Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Okulu öğrencilerinden Engelliler Haftası’na özel sergi

Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Okulu’nda eğitim gören özel öğrenciler, 10 – 16 Mayıs Engelliler Haft ...

Devamını Oku
19 Mayıs 2017

Selfy Fest’17 23 Mayıs’ta Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, Mayıs ayında düzenlediği Selfy Fest’17 kapsamında 23 Mayıs’ta ...

Devamını Oku