Türk Telekom Medya Merkezi

Türkiye’de engellilere yönelik ilk dörtlü teklif Türk Telekom’dan...
14 Mayıs 2016

Türkiye’de engellilere yönelik ilk dörtlü teklif Türk Telekom’dan...

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, ürün ve hizmetlerini sınır tanımadan müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.  Türk Telekom, Türkiye’de engellilere yönelik ilk dörtlü teklif olma özelliği taşıyan ‘Erişilebilir Yaşam Paketi’ni kullanıma sundu. Paket kapsamında engelli müşterilere ve birinci derece yakınlarına mobil, internet, telefon ve TV hizmetleri,  bir arada, en uygun fiyatlarla sunulacak. Engelli müşteriler ve birinci derece yakınları dilerlerse, ‘Erişilebilir Yaşam Paketi’ içindeki mobil, internet, telefon ve TV hizmetlerini ayrı ayrı da satın alabilecekler. Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, Engelliler Haftası’nda Türkiye’de engellilere yönelik ilk dörtlü teklifi ‘Erişilebilir Yaşam Paketi’ adıyla kullanıma sundu. ‘Erişilebilir Yaşam Paketi’ kapsamında mobil, internet, telefon ve TV hizmetleri engelli müşteriler ve birinci derece yakınlarına özel fırsat ve avantajlarla sunulacak. Mobil, internet, telefon ve TV hizmetleri, ister bir arada, ister ayrı ayrı olarak Türk Telekom Ofisleri’nden indirimli satın alınabilecek. Ayrıca, engelli müşterilere özel hazırlanan mobil tarifelerden faydalanan müşteriler, Sesli Yanıt Sistemi’ndeki (IVR) yönlendirmeleri beklemeden, doğrudan çağrı merkezi yetkilisiyle konuşma avantajına sahip olacak. İşimizin merkezine müşterilerimizin ihtiyaçlarını koyuyoruz Türk Telekom ürün ve hizmetlerini sınır tanımadan müşterileriyle buluşturduklarını vurgulayan Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, “Engelli müşterilerimize yönelik ilk dörtlü teklif olma özelliği taşıyan  ‘Erişilebilir Yaşam Paketi’ ile Türk Telekom olarak yine Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. ‘Erişilebilir Yaşam Paketi’ ile engelli müşterilerimiz; mobil, internet, telefon ve TV hizmetlerimize,  tercihlerine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde, ister bir arada, ister ayrı ayrı çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilecekler. Ayrıca, engelli müşterilerimiz Türk Telekom ofislerimizde engellilere özel hizmet verme konusunda eğitimli müşteri temsilcilerinden, bütün iletişim ve eğlence ürünlerimizin satışı ve satış sonrasındaki servislerle ilgili konularda destek de alabilecekler. Engelli müşterilerimize özel hazırlanan mobil tarifelerden faydalanan müşterilerimiz IVR’daki yönlendirmeleri beklemeden doğrudan çağrı merkezi yetkilisine bağlanabilecekler” diye konuştu. Engellilerin bütün iletişim ihtiyaçları tek paketle karşılanacak Erişilebilir Yaşam Paketi’nden faydalanacak Türk Telekom müşterileri bütün iletişim ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlar ile tek bir paket ile karşılayabilecek. 31 Aralık 2016’a kadar geçerli kampanya kapsamında dörtlü ya da ayrı ayrı kullanılabilecek tarifeler ise şu şekilde:

 

  • Engelli müşteriler ve yakınları Erişilebilir Cep 2 GB’ tarifesi ile her yöne 500 dakika ile her yöne 1000 SMS ve 2 GB cepten internet veya ‘Erişilebilir Cep 4 GB’ tarifesi ile her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet paketini tercih edebilecek.
  • ‘Sosyal Tarife Kampanyası’ ile ev telefonu hizmetlerine taahhüt vermeden sahip olunabilecek. Türk Telekom bu kampanyadan faydalananlara 24 ay boyunca, her ay tam 3000 dakika şehir içi
  • ‘Erişilebilir Evde İnternet 50 GB Kampanyası’ kapsamında 50 GB adil kullanım kotası ile Limitsiz Evden İnternet paketinden faydalanılabilecek.
  • “Erişilebilir Yaşam Paketi”nin dördüncü ayağında ise “Erişilebilir Tivibu Sinema Paketi” Tivibu Sinema paketi ve binlerce film müşterilerle buluşacak.

Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
14 Mayıs 2016

Türk Telekom “Türkiye’ye Değer” dedi, Gönül Dağı ile gençlere kucak açtı

Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın Gönül Dağı projesi ...

Devamını Oku
14 Mayıs 2016

Türk Telekom’dan taraftarlara özel GittiGidiyor.com’da yüzde 20 indirim

Türkiye'nin lider eğlence ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, Türkiye'nin en büyük onlin ...

Devamını Oku