Türk Telekom Medya Merkezi

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy ile kampüslerde festival coşkusu başlıyor
09 Mayıs 2024

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy ile kampüslerde festival coşkusu başlıyor

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, özgür ve keyifli dünyasını müzik ve sporla üniversite kampüslerine taşıyor. “Her Anın Sponsoru Selfy Kampüste” konseptiyle 16-30 Mayıs tarihleri arasında üniversitelerde; konserler, Selfy3X3 Basketbol Turnuvası, çeşitli yarışmalar ve birbirinden renkli aktiviteler düzenlenecek. Mert Demir, Gripin ve Fatma Turgut’un en sevilen şarkılarını gençlerle birlikte seslendireceği Selfy Fest’24’te, ayrıca üniversitelerin müzik kulüpleri de sahne alma fırsatı bulacak. Festival kapsamında Türkiye Basketbol Federasyonu iş birliği ile düzenlenecek ‘Selfy3X3’ basketbol turnuvasında büyük finalde şampiyon olan takım, A Milli Basketbol Takımı’nın İstanbul’da oynayacağı bir maçta Türk Telekom tarafından ağırlanacak.

 

Türk Telekom’un gençlerin her anına değer katan gençlik markası Selfy, birbirinden özel etkinlikleri öğrencilerle buluşturmayı sürdürüyor. ‘Her Anın Sponsoru Selfy Kampüste’ konseptiyle düzenlenen Türk Telekom Selfy Fest’24; bu yıl 16-30 Mayıs tarihleri arasında Erzurum, Antalya, Eskişehir, Isparta ve İzmir’de gerçekleştirilecek. Festival kapsamında; Mert Demir, Fatma Turgut ve Gripin sevilen şarkılarını üniversitelilerle birlikte seslendirecek. Festivalde DJ performanslarının yanı sıra, üniversite kulüplerinin müzik grupları da ana sahnede performanslarını sergileme fırsatı yakalayacak.

 

 

Gençler Selfy Fest’te her anın tadını çıkaracak

Yüz binlerce öğrencinin katılacağı Selfy Fest’24, konserler, basketbol müsabakaları, oyun turnuvaları, sürpriz hediyeli yarışmalar ve birbirinden heyecanlı aktivitelere sahne olacak. Üniversite kampüslerinde gün boyu sürecek etkinliklerle gençler, her anın keyfini doyasıya çıkaracak.

 

Üniversitelerin en iyi basketbolcuları Selfy3X3’te sahne alacak

Selfy Fest’24’te; Türkiye Basketbol Federasyonu’nun katkılarıyla ‘Selfy3X3’ Basketbol Turnuvası gerçekleştirilecek. Üçer kişiden oluşan takımlar tek pota konseptinde maç yapacak; üniversitelerinde birinci olan takımlar ve en iyi ikinciler 30 Mayıs’ta İzmir Ege Üniversitesi’nde düzenlenecek büyük finalde mücadele edecek. Büyük finalde şampiyon olan takım, A Milli Basketbol Takımı’nın, İstanbul’da oynayacağı bir maçta Türk Telekom tarafından ağırlanacak. Selfy3X3 Basketbol Turnuvası’na katılım için kayıtlar üniversiteler ve https://www.selfy.com.tr/ adresinden yapılabilecek.

 

Selfy Fest’24 etkinlik takvimi şöyle;

16 Mayıs Perşembe - Erzurum Atatürk Üniversitesi
21 Mayıs Salı - Antalya Akdeniz Üniversitesi
23 Mayıs Perşembe- Eskişehir Anadolu Üniversitesi
28 Mayıs Salı - Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi
30 Mayıs Perşembe - İzmir Ege Üniversitesi

Basın Kiti

Basın Kitini İndir
Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
09 Mayıs 2024

Türk Telekom’dan engelsiz yaşam için yenilikçi çözümler

Türk Telekom, “Türkiye’ye Değer” anlayışıyla teknolojiyi iyilik ve faydaya dönüştürerek, herkes için ...

Devamını Oku
09 Mayıs 2024

Türk Telekom’un yatırım odağı: Daha yeşil bir gelecek

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla sürdürülebilirlik ilkelerini iş strat ...

Devamını Oku