Türk Telekom Medya Merkezi

Türk Telekom Prime’lılar için bu yaz da ayrıcalıklı yaşanacak
10 Temmuz 2022

Türk Telekom Prime’lılar için bu yaz da ayrıcalıklı yaşanacak

Türk Telekom Prime ile tatil beldelerinde yaza özel ayrıcalıklar ve indirimler başladı. Prime’lılar, 15 Eylül’e kadar Çeşme ve Bodrum’un eşsiz koylarındaki plajların keyfini yüzde 50 indirim fırsatıyla çıkarırken, Türkiye’nin en sevilen 7 tatil beldesinde 23-30 Temmuz arasında açık havada film izleme keyfi yaşayacak.

 

Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, müşterileri için yaz keyfini katlayacak hizmet ve kampanyalara imza atıyor. Prime’lılar, sunulan yaz ayrıcalıkları sayesinde Türkiye’nin en sevilen tatil beldelerinde gece ayrı gündüz ayrı cazip indirimlerden ve çeşitli ayrıcalıklardan yararlanacak.

 

 

Plajda Prime ayrıcalığı

 

Türk Telekom Prime müşterileri, 15 Eylül’e kadar Çeşme ve Bodrum’un eşsiz koylarındaki plajların tadını yüzde 50 indirim fırsatıyla çıkaracak. Çeşme’de Plaj Dokuz Buçuk ve Beach Of Momo; Bodrum’da ise Kefi Beach, Beyaz Beach girişleri, Türk Telekom Prime müşterilerine yüzde 50 indirimli olacak. Sarnıç Beach’ta Prime’lılardan giriş ücreti alınmayacak ve hesapları ve toplam ödemelerinde yüzde 15 indirim avantajı sağlanacak. Prime’lılara aynı zamanda plajlarda ücretsiz soğuk kahve ikramı da yapılacak. Sarnıç Beach’te ise Prime müşterilerine özel su sporlarında yüzde 10 indirim imkânı sağlanacak.

 

Türk Telekom Prime plaj indiriminden yararlanmak isteyen müşteriler, Türk Telekom uygulamasındaki ‘Bana Özel’ menüsünden ya da cep telefonundan PRIME PLAJ boşluk TCKN yazarak 6262’ye kısa mesaj göndererek indirimli giriş için şifrelerini alabilecek. Soğuk kahve ikramı ayrıcalığından yararlanmak isteyen Prime’lıların ise yine aynı yolu izleyerek PRIME KAHVE TCKN 6262’ye mesaj atarak şifrelerini almaları yeterli olacak. Sarnıç Beach’te geçerli olacak su sporlarında yüzde 10 indirim ayrıcalığından yararlanmak için PRIME SARNIC TCKN yazıp 6262’ye mesaj göndererek indirimden faydalanabilecek.

 

Açık havada sinema keyfi başkadır…


Türk Telekom Prime ile ‘Prime Açık Hava Sinema Geceleri’ ise 23 Temmuz-30 Temmuz arasında Türkiye’nin en sevilen tatil beldelerinde gerçekleşecek. Prime’lılar, Bozcaada, Akçay, Foça, Didim, Göcek, Marmaris ve Datça’da gerçekleşecek etkinliklerde, son dönemin en gözde filmlerini yaz akşamlarının eşsiz atmosferinde ücretsiz izleme şansı bulacak.

Basın Kiti

Basın Kitini İndir
Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
10 Temmuz 2022

Türk Telekom Prime ile açık hava sinema geceleri başlıyor

Türk Telekom Prime ile tatil beldelerinde eşsiz yaz ayrıcalıkları sürüyor. Türk Telekom Prime ile ‘P ...

Devamını Oku
10 Temmuz 2022

Sosyal Medya Günü’nde Yaay’dan yepyeni bir özellik: Dünyada bir ilk olarak paylaşımlar NFT’ye dönüşüyor

Sosyal medya platformu Yaay bir ilke imza atarak, kullanıcılarına ‘NFT’ (Nitelikli Fikri Tapu) üretm ...

Devamını Oku