Türk Telekom Medya Merkezi

Türk Telekom Prime ayrıcalıkları ile İstanbul Coffee Festival için geri sayım başladı
12 Eylül 2023

Türk Telekom Prime ayrıcalıkları ile İstanbul Coffee Festival için geri sayım başladı

Kahveseverlerin heyecanla beklediği İstanbul Coffee Festival (ICF) için geri sayım başladı. Göksel, Can Bonomo, KÖFN, Jabbar, İkilem, Kolpa, Gökcan Sanlıman gibi sevilen sanatçılar ICF Türk Telekom Prime sahnesinde dört gün boyunca katılımcılarla buluşuyor. Her sene çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayan ve bu yıl 14-17 Eylül tarihleri arasında Tersane İstanbul’da düzenlenecek festival, Türk Telekom Prime ile kahve tutkunlarına keyifli anlar yaşatacak.

 

 

Türk Telekom’un yaşamın birçok alanında müşterilerinin hayatına renk katan, ayrıcalıklarla dolu markası Türk Telekom Prime, Göksel, Can Bonomo, KÖFN, Jabbar, İkilem, Kolpa, Gökcan Sanlıman, İkiye On Kala gibi sevilen sanatçıları ve grupları 14-17 Eylül tarihleri arasında Tersane İstanbul’da düzenlenen İstanbul Coffee Festival (ICF) kapsamında kahveseverlerle buluşturacak. Türk Telekom ayrıca festival süresince Tersane İstanbul’daki etkinlik alanındaki katılımcılara ücretsiz WiFi hizmeti sunacak.

 

Türk Telekom Prime’lılara indirim ayrıcalığı

 

Türk Telekom Prime’ın sahne sponsorluğunda gerçekleşecek olan İstanbul Coffee Festival kapsamında Türk Telekom Prime müşterilerine özel yüzde 50 indirimli bilet ve özel kapıda sıra beklemeden festival alanına giriş ayrıcalığı sunuluyor. Katılımcılar, İstanbul’un önde gelen kahve markaları, çekirdek kahveciler, kahve makinesi üreticileriyle festivalde bir araya gelecek; kahve yanı lezzetleri ve özel tasarım ürünlerini tatma imkânı elde edecek. Kahveseverler Türk Telekom Prime Lounge alanında sürpriz hediyeler, ikramlar ve ödüllü yarışmalarla festivalin tadını çıkaracak. Farklı damak tatlarına yönelik kahve çeşitlerinin yer aldığı deneyim alanları, İstanbul’un ünlü kahve markalarından üçüncü nesil kahvecilere kadar birbirinden farklı üreticilerin stantları, workshoplar, atölyeler festival ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.  

 

Sevilen sanatçı ve gruplar Türk Telekom Prime Sahnesi’nde

 

Kahveseverler festival boyunca Türk Telekom Prime Sahnesi’nde birbirinden özel sanatçı ve grupların konserlerini izleyebilecek.

 

Festivalde keyifli anlar yaşamak isteyen Türk Telekom Prime müşterileri biletleri Biletino üzerinden alabiliyor. Türk Telekom Prime’ın mobil veya evde internet müşterileri, PRIME FESTIVAL TCKN yazarak 6262’ye mesaj atarak yüzde 50 indirimli bilet satın alabilme ve Prime’lılara özel kapıda sıra beklemeden festival alanına giriş haklarına sahip oluyor.

 

Türk Telekom Prime Sahnesi Sanatçı Listesi

 

14.09.2023, Perşembe

KÖFN

Can Bonomo

 

15.09.2023, Cuma

İkilem

Kolpa

 

16.09.2023, Cumartesi

Gökcan Sanlıman

Göksel

 

17.09.2023, Pazar

İkiye On Kala  

Jabbar

Basın Kiti

Basın Kitini İndir
Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
12 Eylül 2023

Türk Telekom’un yenilikçi müşteri deneyimi performansı ödüllendirildi

Türk Telekom’un dijitalleşmedeki öncü rolü ile hayata geçirdiği projeler, müşteri memnuniyeti konusu ...

Devamını Oku
12 Eylül 2023

Türk Telekom TahtApp uygulaması ile yeni eğitim öğretim yılında da az gören çocukların yanında

Türk Telekom’un kurumsal sosyal sorumluluk projesi Günışığı kapsamında az gören çocukların sınıf içi ...

Devamını Oku