Türk Telekom Medya Merkezi

‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ Konya’da gerçekleşecek
31 Ekim 2022

‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ Konya’da gerçekleşecek

‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’nın ikincisi, Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un destekleriyle, 1 Kasım’da Konya’da gerçekleşecek. Teknoloji üretenleri ve kullananları bir araya getirmeyi amaçlayan buluşmada, yatırım ve girişim ekosistemi masaya yatırılacak. Konya’nın öne çıkan markaları başarı hikayelerini paylaşırken, şirketler arası görüşmelerde iş dünyasındaki fırsatlar ele alınacak.

 

Türk Telekom’un desteğiyle ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ 1 Kasım’da Konya’da gerçekleşecek.‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ ile teknoloji üretenler ve kullananların bir araya getirilerek, Anadolu’da ‘Dijital Türkiye’ için ekonomik farkındalığın artırılması hedefleniyor. Etkinlik kapsamında katılımcılar, Grand Millennium Konya’da bir araya gelecek.

 

Bölgeler arası farklılığı en aza indirmeyi, üretenleri geleceğe hazırlamayı, start-up ve girişimcilik kültürünün gelişimine katkı sunmayı amaçlayan etkinliğin ilk bölümünde ‘Yatırım ve Girişim Ekosistemi’ başlıklı bir oturum düzenlenecek. Ardından gerçekleştirilecek ‘Teknoloji ve İnovasyon Sohbetleri’nde bölge ekonomisinin başlıca markaları, başarı hikâyelerini katılımcılarla paylaşacak.

 

Toplantının ikinci bölümünde ise ‘Akıllı Ulaşım ve Üretim’, ‘IoT & Dijital Dönüşüm’, ‘Siber Güvenlik’, ‘Bulut Bilişim ve Dijital İş Uygulamaları’ ile ‘Yapay Zekâ’ başlıklarında 5 ayrı oturumda firmalar arası görüşmeler yapılacak.

 

Yerli, milli, verimli ve sürdürülebilir bir sektör inşa etme misyonuyla faaliyetlerini sürdüren ICT Medya Yayın Grubu tarafından hayata geçirilen ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’, Türk Telekom’un destekleriyle Türkiye’nin 5 ayrı bölgesinde gerçekleştiriliyor.

Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
31 Ekim 2022

Türk Telekom Ventures’dan Girişim Sermayesi Yatırım Fonu

TT Ventures, artık girişim yatırımlarını “TT Ventures Girişim Sermayesi Yatırım Fonu” ile yapmaya ba ...

Devamını Oku
31 Ekim 2022

Türk Telekom Selfy ile kampüslerde festival coşkusu başlıyor

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, özgür ve keyifli dünyasının coşkusunu üniversite kampüslerine ...

Devamını Oku