Türk Telekom Medya Merkezi

'Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları' Çanakkale’de başlıyor
26 Eylül 2022

'Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları' Çanakkale’de başlıyor

‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’, Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un destekleriyle, 29 Eylül’de Çanakkale’de başlıyor. Teknoloji üretenleri ve kullananları bir araya getirmeyi amaçlayan buluşmada, yatırım ve girişim ekosistemi masaya yatırılacak. Bölgenin öne çıkan markaları başarı hikayelerini paylaşırken, şirketler arası görüşmeler gerçekleştirilecek.

 

Türk Telekom’un desteğiyle ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ 29 Eylül’de Çanakkale’de başlıyor. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Organize Sanayi Bölgeleri, Ticaret Odaları ve üniversitelerde gerçekleştirilecek ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ ile teknoloji üretenler ve kullananların bir araya getirilerek, Anadolu’da ‘Dijital Türkiye’ için ekonomik farkındalığın artırılması hedefleniyor.

 

Bölgeler arası farklılığı en aza indirmeyi, üretenleri geleceğe hazırlamayı, start-up ve girişimcilik kültürünün gelişimine katkı sunmayı amaçlayan etkinliğin ilk bölümünde ‘Yatırım ve Girişim Ekosistemi’ başlıklı bir oturum düzenlenecek. Ardından gerçekleştirilecek ‘Teknoloji ve İnovasyon Sohbetleri’nde bölge ekonomisinin başlıca markaları, başarı hikâyelerini katılımcılarla paylaşacak.

 

Toplantının ikinci bölümünde ise ‘Akıllı Ulaşım ve Üretim’, ‘IoT & Dijital Dönüşüm’, ‘Siber Güvenlik’, ‘Bulut Bilişim ve Dijital İş Uygulamaları’ ile ‘Yapay Zekâ’ başlıklarında 5 ayrı oturumda firmalar arası görüşmeler yapılacak.

 

Yerli, milli, verimli ve sürdürülebilir bir sektör inşa etme misyonuyla faaliyetlerini sürdüren ICT Medya Yayın Grubu tarafından hayata geçirilen ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’, Türk Telekom’un destekleriyle Türkiye’nin 5 ayrı bölgesinde gerçekleştirilecek.

Basın Kiti

Basın Kitini İndir
Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
26 Eylül 2022

‘Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’ Türk Telekom Açık Hava konserleri ve Türk Telekom Prime Açık Hava Sinema günleri başlıyor

Kültür ve sanatın kalbi Atatürk Kültür Merkezi (AKM) ve Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nin destekçisi ...

Devamını Oku
26 Eylül 2022

Türk Telekom Prime ayrıcalıkları İstanbul Coffee Festival'de

Kahveseverler tarafından her yıl büyük ilgiyle takip edilen İstanbul Coffee Festival, 8. kez İstanbu ...

Devamını Oku