Türk Telekom Medya Merkezi

Selfyfest’17 ile Selçuk Üniversitesi öğrencileri müzik ve eğlenceye doydu
06 Aralık 2017

Selfyfest’17 ile Selçuk Üniversitesi öğrencileri müzik ve eğlenceye doydu

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy’nin, üniversite kampüslerine müzik ve eğlenceyi taşıdığı Selfyfest’17, Selçuk Üniversitesi’nde öğrencilerle buluştu.

 

Selfy Gamezone’da öğrenciler birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla doyasıya eğlenirken; Selfyfest’17 Muud sahnesinde ise müzik grubu Yirmi7, Gökkuşağı AVM’de verdiği konserle eğlenceyi doruğa çıkardı. Selfyfest’17 kapsamında Selçuk Üniversitesi öğrencileri, YouTube fenomenleri Furkan, Geekyapar ve Sokakroportajlari.com’dan Kemal Gürel ve Jaki Baruh’un yanı sıra basketbol ve e-spor yorumcusu Kaan Kural ile sohbet etme imkânı buldular. Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, üniversitelere taşıdığı Selfyfest’17 kapsamında, Selçuk Üniversitesi’nde gençleri gün boyu eğlence ve müzikle buluşturdu.

 

Selfyfest’17 Muud sahnesinde Yirmi7 konseri ile coşan gençler, Selfy Gamezone’da doyasıya eğlendi

 

Selfyfest’17 kapsamında kurulan Selfy Gamezone’da birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla gençler doyasıya eğlendiler. Yarışmalar sonunda ise öğrencilere birbirinden renkli hediyeler verildi. Öğrenciler, Selfy Gamezone’da basketbol ve e-spor yorumcusu Kaan Kural’la basketbol konusunda sohbet etti. Öğrenciler aynı zamanda yakından takip ettikleri YouTube fenomenleri Furkan, Geekyapar ve Sokakroportajlari.com’dan Kemal Gürel ve Jaki Baruh’la da bir araya gelme fırsatı bularak, merak ettikleri soruları sordular. Selfyfest’17 Muud sahnesinde ise müzik grubu Yirmi7’nin konserinde bir araya gelen gençler eğlence dolu anlar yaşadı.

Diğer Basın Bültenleri ve Görseller