Türk Telekom Medya Merkezi

Selfyfest’17, Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerini müzik ve eğlence ile buluşturacak
04 Aralık 2017

Selfyfest’17, Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerini müzik ve eğlence ile buluşturacak

​​Türk Telekom’un gençlik markası Selfy’nin, üniversite kampüslerine taşıdığı eğlenceli festivali Selfyfest’17, 7 Aralık’ta Dumlupınar Üniversitesi’nde olacak.

 

Selfy Gamezone’da öğrenciler birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla doyasıya eğlenirken; Selfyfest’17 Muud sahnesinde ise müzik grubu Yirmi7 vereceği konserle eğlenceyi doruğa çıkaracak. Selfyfest’17 kapsamında Dumlupınar Üniversitesi öğrencileri, YouTube fenomenleri Tarz Meselesi, Erkek Kanalı ve Sokakroportajlari.com’dan Kemal Gürel ve Jaki Baruh ile sohbet etme imkânı bulacak. Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, üniversite kampüslerine taşıdığı eğlenceli festivali Selfyfest’17 kapsamında, 7 Aralık Perşembe günü Dumlupınar Üniversitesi kampüsü İİBF kantininde gençleri gün boyu eğlence ve müzikle buluşturacak.

 

Selfy Gamezone’da birbirinden eğlenceli yarışma ve oyunlar; Selfyfest’17 Muud sahnesinde doyasıya müzik

 

Selfyfest’17 kapsamında saat 10:30-18:00 saatleri arasında kurulacak olan Selfy Gamezone’da birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla gençler doyasıya eğlenecek. Yarışmalar sonunda ise öğrencilere birbirinden renkli hediyeler verilecek. Selfy Gamezone’da öğrenciler aynı zamanda yakından takip ettikleri YouTube fenomenleri Tarz Meselesi, Erkek Kanalı ve Sokakroportajlari.com’dan Kemal Gürel ve Jaki Baruh’la bir araya gelerek merak ettikleri soruları sorabilecekler. Selfyfest’17 Muud sahnesinde ise müzik grubu Yirmi7 gençlerle bir araya gelerek eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Diğer Basın Bültenleri ve Görseller