Türk Telekom Medya Merkezi

Selfy üniversitelilerle buluşuyor
28 Nisan 2017

Selfy üniversitelilerle buluşuyor

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, 2-23 Mayıs 2017 tarihleri arasında Eskişehir, Isparta, Aydın, Antalya, Çanakkale ve Kayseri’de üniversite gençliğiyle buluşuyor.

 

Gripin’in sahne alacağı festival kapsamında gençler Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaracak. Pek çok ödülün dağıtılacağı festivalde Survivor parkurunda birinci olan genç ise Survivor finalini Kıbrıs’ta canlı olarak izleyebilecek.  Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, sunduğu keyifli ve özgür dünyanın coşkusunu 2-23 Mayıs 2017 tarihleri arasında üniversite kampüslerine taşıyor. Birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelerle “#kurallarısenkoy” mottosuyla gerçekleştirilecek festival kapsamında Selfy 2 Mayıs’ta Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde, 4 Mayıs’ta Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde, 9 Mayıs’ta Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde, 16 Mayıs’ta Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde, 18 Mayıs’ta Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde, 23 Mayıs’ta ise Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde gençlerle buluşacak.

 

Dans, müzik ve spor aktiviteleriyle gençler doyasıya eğlenecek

 

Ünlü pop rock müzik grubu Gripin’in yanı sıra Deniz Tekin ve Sufle’nin de sahne alacağı festivalde en sevilen şarkılar söylenecek, gençler doyasıya eğlenecek. Survivor parkurunda birbiriyle yarışacak olan gençlerden birinci olan sürpriz ödülün yanı sıra Survivor 2017 finalini Kıbrıs’ta canlı olarak izleme fırsatı da yakalayacak. Her üniversitede söyleşi kapsamında Sokak Röportajları kanalı, 2 Youtube fenomeniyle beraber sahnede olacak. Festival boyunca Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaracak olan gençler ister basketbolu isterlerse araba yarışını seçerek arkadaşlarıyla turnuva yapabilecek ve çeşitli sürpriz ödüllerin sahibi olabilecekler. Gün boyu futbol, langırt, Segway kaykay yarışması gibi eğlenceli oyunlar kampüste gençleri bekliyor olacak. Gençler ayrıca spor yaparken çekecekleri boomerang görüntülerini ve fotoğraf karelerini sosyal medyada paylaşabilecek. Müzik ve dans tutkunu gençler ise Dance Hero oyunuyla dansın ve müziğin tadını doyasıya çıkaracak, karaoke sahnesinde ise performanslarını ortaya koyabilecekler. Festival kapsamındaki tüm etkinlikler Instagram Stories üzerinden takip edilebilecek.

Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
28 Nisan 2017

LG G6 çok yakında Türk Telekom mağazalarında

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, LG Electronics’in ödüllü, ...

Devamını Oku
28 Nisan 2017

UEFA Şampiyonlar ve Avrupa Ligi yıldızları 5 TL’den başlayan fiyatlarla TİVİBU’da

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarının yayın haklarının sahibi Türk Telekom’un yeni nesil T ...

Devamını Oku