Türk Telekom Medya Merkezi

Selfy Fest’17 2 Mayıs’ta Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde
01 Mayıs 2017

Selfy Fest’17 2 Mayıs’ta Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, Mayıs ayında düzenlediği Selfy Fest’17 kapsamında 2 Mayıs’ta Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde gençlerle buluşuyor.

 

 

Gripin’in sahne alacağı festival kapsamında gençler Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaracak. Pek çok ödülün dağıtılacağı festivalde Survivor parkurunda birinci olan genç ise Survivor finalini Kıbrıs’ta canlı olarak izleyebilecek.  Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, sunduğu keyifli ve özgür dünyanın coşkusunu 2-23 Mayıs 2017 tarihleri arasında üniversite kampüslerine taşıyor. Birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelerle “#kurallarısenkoy” mottosuyla gerçekleştirilecek Selfy Fest’17’in ilk durağı ise 2 Mayıs Salı günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi olacak.

 

Dans, müzik ve spor aktiviteleriyle gençler doyasıya eğlenecek

 

Ünlü pop rock müzik grubu Gripin’in yanı sıra Deniz Tekin ve Sufle’nin de sahne alacağı festivalde en sevilen şarkılar söylenecek, gençler doyasıya eğlenecek. Survivor parkurunda birbiriyle yarışacak olan gençlerden birinci olan sürpriz ödülün yanı sıra Survivor 2017 finalini Kıbrıs’ta canlı olarak izleme fırsatı da yakalayacak. Her üniversitede söyleşi kapsamında Sokak Röportajları kanalı, 2 Youtuber fenomeniyle beraber sahnede olacak. Festival boyunca Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaracak olan gençler ister basketbolu isterlerse araba yarışını seçerek arkadaşlarıyla turnuva yapabilecek ve çeşitli sürpriz ödüllerin sahibi olabilecekler. Gün boyu futbol, langırt, Segway kaykay yarışması gibi eğlenceli oyunlar kampüste gençleri bekliyor olacak. Gençler ayrıca spor yaparken çekecekleri boomerang görüntülerini ve fotoğraf karelerini sosyal medyada paylaşabilecek. Müzik ve dans tutkunu gençler ise Dance Hero oyunuyla dansın ve müziğin tadını doyasıya çıkaracak, karaoke sahnesinde ise performanslarını ortaya koyabilecekler. Festival kapsamındaki tüm etkinlikler Instagram Stories üzerinden takip edilebilecek.

 

Selfy Fest’17 Isparta, Aydın, Antalya, Çanakkale ve Kayseri’de devam edecek

Selfy 4 Mayıs’ta Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde, 9 Mayıs’ta Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde, 16 Mayıs’ta Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde, 18 Mayıs’ta Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde, 23 Mayıs’ta ise Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde gençlerle buluşmaya devam edecek.

Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
01 Mayıs 2017

Türk Telekom’dan 14,90 TL’ye internet geliyor

Türk Telekom, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme (UDH) Bakanlığı’nın başlattığı ‘İnternetsiz Ev Kal ...

Devamını Oku
01 Mayıs 2017

Ege Çubukçu’nun Yeni Çalışması “Gece Gelen Sıkıntı” İlk Kez Türk Telekom Müzik’te

Türkiye’de hip hop denildiğinde akla gelen önemli isimlerden Ege Çubukçu, 2017 yazını iki şarkılık y ...

Devamını Oku