Türk Telekom Medya Merkezi

Futbol ve basketbolun yıldızları Türk Telekom Play Store’da
21 Eylül 2017

Futbol ve basketbolun yıldızları Türk Telekom Play Store’da

Türk Telekom’un dijital oyun mağazası Play Store, en popüler oyunları dünya ile aynı anda avantajlı satın alma seçenekleriyle sunmaya devam ediyor. Play Store, yenilenmiş grafikleri ve en gerçekçi oyun dinamikleri ile oyun tutkunlarına olağanüstü bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Efsane Basketbol serisinin son oyunu NBA 2K18 ve en sevilen futbol serilerinin başında gelenyeni içerik modları ve benzersiz oynanış tecrübesiyle ‘Efsanelerin doğduğu yer’ sözü ile PES’in dönüşünü en güzel şekilde tanımlayan PES 2018, dünya ile aynı anda Playstore üzerinden Türk Telekomlu oyun tutkunlarıyla buluşuyor.

 

 

Legend ve Legend Gold Edition versiyonları ile adından söz ettiren NBA 2K18 ve yeni oyun modlarıyla öne çıkan PES 2018, Türk Telekom internet faturasında 12 aya varan taksit seçenekleriyle oyunseverleri bekliyor. Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, günümüzün eğlence kültüründe önemli bir yere sahip olan dijital oyunlara erişimi kolaylaştırmak için yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Futbol ve basketbol yıldızlarını oyun tutkularıyla buluşturan PES 2018 ve NBA 2K18, avantajlı satın alma seçenekleri ve özel fiyatlarıyla, tüm dünyayla aynı anda Türk Telekom Play Store’da yerini aldı.

 

 

 Üst düzey grafik özellikleriyle gerçeklik hissini bir üst noktaya taşıyan NBA 2K18 ve PES 2018, Türk Telekom Play Store kanalıyla birbirinden özel fiyat ve taksit avantajlarıyla tüm oyun severlere sunuluyor. Türk Telekom internet müşterileri, dünyanın en prestijli basketbol ligi olan NBA takımlarının yer aldığı NBA 2K18, Legend ve Legend Gold Edition versiyonları ile dünya futbol yıldızlarını bir araya getiren PES 2018’i, internet faturalarına 12 aya varan taksit seçenekleriyle Play Store’dan kolaylıkla satın alabiliyor. Pro Evolution Soccer 2018 için tıklayın. NBA 2K18 için tıklayın.

Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
21 Eylül 2017

Türk Telekom ve Turkcell el ele veriyor dünya devlerini Türkiye’ye getiriyor

Teknolojinin iki devi Türk Telekom International ve Turkcell Superonline, dünya devlerini Türkiye'de ...

Devamını Oku
21 Eylül 2017

Türk Telekom ve Turkcell, 40 ülkeden 100 şirketi Türkiye’de bir araya getirdi

Türk Telekom ve Turkcell, Türkiye’yi bölgesinin dijital üssü haline getirme vizyonu ile dünya devler ...

Devamını Oku