Türk Telekom Medya Merkezi

Efsane yarış oyunları Playstore’da ön siparişe açıldı
26 Ağustos 2019

Efsane yarış oyunları Playstore’da ön siparişe açıldı

Yılın en çok beklenen yarış oyunları avantajlı fiyatlarıyla Türk Telekom Playstore’da

 

Yarış oyunu meraklılarının yakından takip ettiği Need for Speed Heat ve GRID Playstore’da ön siparişe açıldı. Gamescom’da ilk tanıtımı yapılan Need for Speed Heat ile Fernando Alonso’nun yarış danışmanı olduğu GRID avantajlı fiyatlarla ve ön siparişe özel ayrıcalıklarla oyunseverlerle buluşuyor. Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, farklı türlerden oyunları özel avantajlarla oyunseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Yarış oyunu severlerin yakından takip ettiği efsane Need for Speed serisinin son oyunu Need For speed Heat ve modern, klasik, GT'den Touring'e, yüksek hacimli motorlulardan stok otomobillere, süper modifiye araçların dahil olduğu GRID Playstore’da ön siparişe açıldı. Playstore üzerinden ön sipariş veren oyunseverler oyunları avantajlı fiyatlardan sahip olmanın yanı sıra birçok ek özelliği de edinebilecek.

 

Ön siparişe özel K.S Edition Mitsubishi Lancer Evolution X

 

Need for speed Heat ile geri dönen EA’in efsane yarış serisi, gündüz yapılan yasal yarışlar oyunculara yeteneklerini test etme imkanı tanırken, gece yapılan tehlikeli sokak yarışlarında da büyük ödüllü yarışlar oyunseverleri bekliyor. Ön sipariş veren oyunseverler K.S Edition Mitsubishi Lancer Evolution X’e de başlangıç arabası olarak sahip olabilecek. Need for Speed’in akıllı telefonlara özel geliştirilen uygulaması sayesinde oyunseverler şimdiden araçlarını diledikleri şekilde boyama imkanına da sahip oluyor. Need For Speed Heat serisi için ön sipariş vermek isteyen oyunseverler 360 TL’lik avantajlı fiyattan oyuna sahip olabiliyor.

 

GRID’de Fernando Alonso’yla kapışma şansı

 

GRID’in son oyunu her yarışta kendi yolunu seçme, kendi hikayeni yaratma ve motor sporları dünyasını fethetme şansı olan yepyeni bir deneyim ile geri dönüyor. Yepyeni GRID’’de oyunseverleri Fernando Alonso sürprizi bekliyor. Formula OneTM Dünya Şampiyonu ve 24 Heures de Le Mans'ı kazanan Fernando Alonso yarış danışmanı olarak takımda yer alıyor. Oyunseverler Showdown yarışı ve çeşitli yarışlarda Alonso ve resmi sürüş ekibi FA Racing’e karşı mücadele etme imkanı yakalayacak. Yarış severler GRID’e Playstore’dan ön sipariş ile 79 TL gibi avantajlı bir fiyatla sahip olabilecekler. Türk Telekom evde internet abonesi oyunseverler her iki oyunu da faturalarına ek 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabiliyorlar. Bunun yanında Türk Telekom abonesi olmayan oyun severler de bu muhteşem oyunları kredi kartı ya da mobil ödeme ile de satın alabilecekler.

Diğer Basın Bültenleri ve Görseller