Türk Telekom Medya Merkezi

Dünya devleri TivibuCup‘ta
13 Mayıs 2020

Dünya devleri TivibuCup‘ta

TivibuCup dünya devlerini E-spor futbol turnuvası ile bir araya getirecek. Covid-19 salgını nedeniyle ara verilen futbol karşılaşmalarının heyecanı, 16-17 Mayıs tarihlerinde dev kulüplerin bir araya geleceği E-spor müsabakalarıyla sürecek. Galatasaray, Barcelona, Juventus ve Schalke04 gibi dünya devlerinin PES 2020’de karşılaşacağı ‘Tivibucup’, sürpriz yorumcu ve konuklar ile TivibuSpor ekranlarından yayınlanacak.

 

Türk Telekom’un dijital TV platformu Tivibu, ‘Tivibucup’ turnuvasında E-sporun devlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Galatasaray, Barcelona, Juventus ve Schalke04 kulüplerinin E-spor takımları, TivibuSpor yayını ile 16-17 Mayıs tarihlerinde spor severler ile buluşacak. Türk Telekom Stadyumu’nda oynayacak olan Galatasaray E-spor milli takım oyuncusu Mücahit Sevimli’nin mücadele edeceği müsabakalar, TivibuSpor üzerinden sürpriz yorumcuların anlatımı ile izleyicilerle buluşacak.

 

Her takım kendi arasında birer grup maçı yapacak ve birinci dördüncü ile, ikinci üçüncü ile çift maç usulü yarı final maçları oynayacak. Yarı final galipleri ise finalde karşılaşacak. Grup maçlarının 16 Mayıs’ta gerçekleşeceği turnuvada, 17 Mayıs tarihinde oynanacak yarı final ve final maçlarının ardından Tivibucup sona erecek.

Basın Kiti

Basın Kitini İndir
Diğer Basın Bültenleri ve Görseller