Türk Telekom Medya Merkezi

Binden fazla mobil aksesuara Türk Telekom’dan 12 taksit
27 Ağustos 2022

Binden fazla mobil aksesuara Türk Telekom’dan 12 taksit

Türk Telekom geliştirdiği yeni kapasite ve önemli iş birlikleri sonrasında ‘Mobil Aksesuar Paketi’ ile kulaklık, şarj cihazı, her türlü şarj/data kabloları, taşınabilir şarj cihazları, ses ürünleri, kılıf / ekran koruyucu ve benzeri birçok kategoride binlerce ürünü abonelerine faturalarına ek ödeme kolaylığı ile taksitli alma imkânı sunuyor. Türk Telekom mobil aboneleri, Türk Telekom mağazalarından aylık 9,99 TL’den başlayan fiyat ve 12 taksit avantajı ile anlaşmalı markaların ürünlerine sahip olabilecek.

 

 

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, insan odaklı yaklaşımıyla müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor. Markalarla güçlü iş birlikleri yapan Türk Telekom, mobil müşterileri için ‘Mobil Aksesuar Paketi’ sunuyor.

 

Binlerce kampanyalı ürün

 

Türk Telekom, sektörün önde gelen markaları ile yaptığı anlaşmayla, Mobil Aksesuar kategorilerinde geniş ürün portföyünü mobil aboneleriyle buluşturdu. Portföyde; kulaklık, şarj cihazı, her türlü şarj/data kabloları, taşınabilir şarj cihazları, ses ürünleri, kılıf / ekran koruyucu ve benzeri birçok kategoride yüzlerce ürün yer alıyor. Türk Telekom mobil aboneleri, Türk Telekom mağazalarını ziyaret ederek aylık 9,99 TL’den başlayan fiyat ve 12 taksit avantajıyla anlaşmalı markaların kaliteli ve güvenilir ürünlerine sahip olabilecek.

 

Marka ve ürün portföyünü genişletmeyi sürdürecek olan Türk Telekom’un ‘Mobil Aksesuar Paketi’ kapsamında anlaşmalı tedarikçileri ve markaları; Etech, Soultech, S-link, Taks ve Ttec…

Basın Kiti

Basın Kitini İndir
Diğer Basın Bültenleri ve Görseller
27 Ağustos 2022

TT Ventures Hızlandırma Programı PİLOT’tan yeni döneminde 13 girişime destek

Türk Telekom iştiraki TT Ventures bünyesinde yürütülen girişim hızlandırma programı PİLOT’ta 10. dön ...

Devamını Oku
27 Ağustos 2022

Tarih TV ile zamanda yolculuk 30 Ağustos’ta Tivibu’da başlıyor

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, Türkiye’nin ilk tematik tarih kanalı Tarih TV’y ...

Devamını Oku