Türk Telekom Medya Merkezi

Türk Telekom’un Malatya Müşteri Merkezi yenilendi

Türk Telekom, yenilenen Malatya Müşteri Merkezi’ni hizmete açtı. Merkez yeni nesil perakendecilik anlayışıyla görsel ve mimari açıdan yenilendi ve COVID-19 pandemisi sonrası Türk Telekom müşterileri için tüm önlemler alınmaya devam ediyor.

Türkiye genelindeki tüm müşterilerine kendilerini ‘değerli hissettirme’ ilkesi ve kusursuz müşteri deneyimi hedefleriyle satış kanallarında entegrasyona devam eden Türk Telekom, Türk Telekom Müşteri Merkezlerini (TTMM) yenilemeye devam ediyor. Son olarak bu anlayışla yeniden düzenlenen Türk Telekom’un Malatya Müşteri Merkezi, Koyunoğlu Mahallesi Kahve Sokak No: 2 Yeşilyurt Malatya’ da 18 Ocak’ta hizmete girdi.

Pandemi sürecinde yenilenen Malatya Türk Telekom Müşteri Merkezi’nde hijyen çalışmaları en üst noktaya çıkarıldı. Bu çerçevede sosyal mesafe kurallarına uygun bir ortam sağlanarak belirlenen noktalara dezenfektanlar koyuluyor ve maske kullanımı zorunlu kılınıyor. Yenilenen müşteri merkezi hafta içi 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet verecek, hafta sonu ise kapalı olacak. Malatya Türk Telekom Müşteri Merkezi’nde mobil hat, sabit telefon, sabit internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve TİVİBU ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştiriliyor.