Türk Telekom Medya Merkezi

İnnova’ya Deloitte Teknoloji Fast 50’de “Big Star” Ödülü
10 Şubat 2022

İnnova’ya Deloitte Teknoloji Fast 50’de “Big Star” Ödülü

Türk Telekom’un bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcı şirketi İnnova, Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda ‘Büyükler Ligi’ olarak adlandırılan “Big Star” ödülünü kazandı. Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 2006 yılından bu yana en çok ödül alan şirket İnnova oldu.

 

İnnova, dünyanın önde gelen danışmanlık firmalarından Deloitte’un Teknoloji Fast 50 2021 yarışmasında zirvedeki yerini aldı. İnnova, net satış gelirlerinde kaydettiği büyüme performansı, sektöre yön veren özgün ürünleri ve Ar-Ge faaliyetleri sonucu ‘Büyükler Ligi’ olarak adlandırılan “Big Star” kategorisinde “Big Star” ödülünün sahibi oldu.

 

“Hem yerli hem de küresel ölçekli şirketlerin dijital dönüşümüne katkı sağlıyoruz”

 

Çevrim içi olarak düzenlenen ödül töreninde konuşan İnnova CEO’su Serdar Toraman, “Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri şirketi olarak, Türk Telekom’dan aldığımız güçle büyümemizi kararlı bir şekilde sürdürüyoruz. Uluslararası standartlarda ürettiğimiz çözümleri şimdiye kadar 4 kıtada 37 ülkeye ihraç ederken, tamamen yerli kaynaklarla ve kendi mühendislerimizin Ar-Ge faaliyetleri sonucu ortaya çıkardığımız ürün ve çözümlerle hem yerli hem de küresel ölçekli şirketlerin dijital dönüşümüne katkı sağlıyoruz. Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda, 2006’dan beri yer alarak elde ettiğimiz başarı, sektör için verdiğimiz emeğin tescili niteliğini taşıyor. Ödülü almamızda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Deloitte Teknoloji Fast 50 hakkında

 

Deloitte, 2006 yılından beri Türkiye'de uyguladığı Fast 50 Programı kapsamında her yıl en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini belirliyor. Kendi teknolojisini üreten, problem çözmede ileri teknolojiyi kullanan ve teknoloji konusunda AR-GE tarafında ciddi oranda yatırımları bulunan şirketler ödüllendiriliyor.

Basın Kiti

Basın Kitini İndir
Diğer Ödüller
10 Şubat 2022

Bilişim 500’e Türk Telekom damgası

Türk Telekom ve grup şirketleri, bu yıl 23’üncüsü düzenlenen ‘Bilişim 500 Araştırması’nda da zirvede ...

Devamını Oku
10 Şubat 2022

Türk Telekom’un yapay zekâ projesine birincilik ödülü

Türk Telekom, tamamen yerli ve milli olarak geliştirdiği “Network Yapay Zekâ Operasyon Karar Destek ...

Devamını Oku